3. narozeniny

3. narozeniny stránek

Tento měsíc se slaví 3. narozeniny stránek. Volejte sláva a 3 dny se radujte!

3. narozeniny stránek moje Tajemno

Slavíme 3. narozeniny

Stejně jako před rokem, i letos slavíme narozeniny stránek moje Tajemno. JUCH!

Kdyby mi někdo v roce 2015 řekl, že mi nadšení okolo stránek vydrží tak dlouho, nevěřil bych. Pamatuji si na dobu, kdy stránky měly návštěvnost 3 lidi denně. To jsem byl povětšinou já, abych zjistil, jestli se počítadlo přístupů nezačalo trochu hýbat. Dnes se na stránky dívá i 100 lidí denně. A to se přeci musí oslavit, ne?

Co se za ten rok událo

Kromě jiného, viz výroční zpráva 2017, jsem v loňském roce v tento čas sliboval menší změny. První změnou byly opětovně komentáře pod články. Tehdy jsem se bál velkého přívalu spamu. Nic takového se však nestalo a proto pod články zůstane prostor pro vkládání komentářů.

Dále tu byl dlouhodobý projekt Ovládněte svojí zrcadlovku. Ten je stále v řešení. Doposud se mi nepodařilo obsáhnout celou zrcadlovku a myslím si, že to ještě nějakých pár měsíců potrvá. Každopádně tento projekt nechci opustit.

Videa a zvukové podcasty. Plány byly velké, realizace ale horší. Ani nyní nevlastním potřebné vybavení a výpočetní kapacitu pro uspokojivou tvorbu audio / video obsahu. Nicméně doufám, že v průběhu příštího roku by se věc již mohla změnit nákupem novější techniky. Nicméně první vlaštovky už jsou na světě. Konkrétně v těchto dvou článcích:

Má-li někdo nápad na několikasekundové začátky / závěry videí, ozvěte se. Rád bych dal svým videím do budoucna trochu tvar a řád. Děkuji.

Na co se můžete těšit do budoucna?

I tyto již 3. narozeniny stránek přináší malý příslib do budoucna. Nazval bych to takovým malým dárkem pro všechny čtenáře.

Dárky - 3. narozeniny stránek moje Tajemno

Jak fotit…

Prvním velkým dárkem je založení nové sekce s názvem Jak fotit. Prozatím zůstane skrytá, protože by zela prázdnotou. Do budoucna se zde budou vyskytovat články s různou tématikou. Vždy se bude jednat o nějaké pojednání o tom, jak fotit to či ono a co jsem při focení zažil.

V souvislosti s přednáškami, kterých se v osobním životě účastním, se kupříkladu právě teď chystá jeden článek. Tím bude povídání o tom, jak jsem fotil v Černobylu. Se střídajícími se ročními obdobími se v nové sekci později jistě objeví článek o doporučení pro fotografování v zimě. Nechte se překvapit.

3. narozeniny jsou u konce

3. narozeniny stránek pomalu končí… Tentokrát to bylo nějaké krátké.

Hodiny

Tímto děkuji za přízeň a doufám, že zůstanete stránce věrni i do budoucna. Rovněž tímto děkuji všem kamarádům a známým za podporu a věčné dotazy a připomínky. Bez nich by tyto stránky asi jen tak nevznikly.

Nabídka na závěr

Stále platí, že na vývoji a udržování stránek pracuje pouze jeden člověk. Znáte-li někoho, kdo by se chtěl tvorby či přípravy článků zúčastnit, popř. by mohl pomoci jinak, ozvěte se. Děkuji.

4 komentáře u „3. narozeniny

    1. Děkuji. Snad elán ještě nějakou dobu vydrží. Ale vzhledem k tomu, že připravuji další zajímavější novinky, tak věřím, že ano.

  1. Volám SLÁÁÁVA a raduji se každý den :-).
    Všechno nejlepší k narozeninám a hodně zdaru do budoucna…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *