Kontakt

Kontakt na autora stránek

Aphrael: Petr Honsnejman

Mé jméno je Petr Honsnejman.

Prošel jsem si éru plně automatických fotoaparátů na jedno použití ve stylu natáhnout a zmáčknout spoušť, přes plně manuální kinofilmovou zrcadlovkou (Praktica MTL 50) až po první digitální zrcadlovku (Canon EOS 350D).

Za ta léta jsem urazil nemalou cestu fotografa a dospěl tak k určitému poznání v oblasti fotografování. Skrze tyto stránky bych vám své zkušenosti rád předal. Začnu základními znalostmi, vezmu to přes výběr fotoaparátu a objektivů. V budoucnu vše zakončím pokročilými technikami fotografování a úpravami snímků. Více informací v sekci „O stránce“.

Jsem si plně vědom toho, že technika jde neustále kupředu a ne všechno, o čem zde napíši, je v době čtení příspěvku aktuální. Proto stránky průběžně aktualizuji. Pokud máte oproti článkům trochu jinou zkušenost, rozhodně se nebojte využít komentářů, příp. nějaký kontakt níže a napište.

Kdybyste zde nenašli odpovědi na vaše otázky, i tehdy se nebojte využít kontaktů. Bude-li to v mé moci, mile rád vám odpovím soukromě, pod váš komentář, nebo formou nového článku.

Pokud jste četli text z odkazu výše, tak víte, že nové články aktuálně nevydávám. Místo toho se věnuji průběžné úpravě textů u jednotlivých článků. Kromě toho postupně kontroluji i aktuálnost stránek, na které odkazuji a provádím na celých stránkách menší drobná vylepšení. Nicméně stále platí, že ačkoliv je stránka v tomto „udržovacím režimu“, v případě potřeby si vyberte nějaký kontakt níže a napište mi, co máte na srdci.

Kontakty

Domov Místo: Česká Lípa a blízké okolí
E-mail E-mail: aphrael@tajemno.net
Telefon Telefon: (+420) 728 453 673
Petr Honsnejman, Aphrael - kontakt - Instagram Instagram (autor stránek): https://www.instagram.com/aphraelp/
Petr Honsnejman, Aphrael - kontakt - Facebook Facebook (tyto stránky): https://www.facebook.com/mojeTajemno
Petr Honsnejman, Aphrael - kontakt - Facebook Facebook (autor stránek): https://www.facebook.com/aphraelp
Aphrael X (Twitter), Petr Honsnejman X (Twitter) (spíše tyto stránky): https://twitter.com/mojeTajemno

Na případné dotazy se snažím reagovat pokud možno co nejdříve. Vzhledem k mé práci je ovšem dost pravděpodobné, že se trefíte buď do doby, kdy zrovna pracuji, nebo naopak odpočívám po noční. V takovém případě samozřejmě nezvedám příchozí hovory a ani neodpovídám na internetové dotazy.