Archiv rubriky: Aktuality

Rubrika aktuality obsahuje ty nejnovější informace, které se týkají těchto stránek.

Jde tedy primárně o výroční zprávy stránek, ale i všemožné jiné novinky a plány do budoucna. Kromě zmiňovaných výročních zpráv se například ještě jedná o narozeniny stránek.

Nicméně aktuality na téma fotografická technika a její příslušenství zde nenajdete. Těmto zprávám se věnuje nejeden český či zahraniční server. Bylo by tedy úplně zbytečné opakovat obsah těchto či zahraničních stránek.

Jak jsem již zmínil, níže najdete články, které spadají pod rubriku aktuality těchto stránek. Nicméně se může stát, že nenajdete zrovna ty články, které hledáte. V takovém případě navštivte sekci „Vydané články“ a pokud ani zde nepochodíte, zkuste mne kontaktovat přes sekci „Kontakty“. Ideálně s pomocí e-mailu, děkuji.

Výroční zpráva 2022

Výroční zpráva 2022

Výroční zpráva 2022 navazuje na loňský článek. V duchu tohoto článku informuji, co se v roce 2022 na těchto stránkách povedlo a co naopak nikoliv. Nečekejte novinky ze světa fotografické techniky, ale shrnutí událostí okolo těchto internetových stránek. Na závěr si dovolím několik vět k budoucnosti těchto stránek.

Pokračování textu Výroční zpráva 2022

Výroční zpráva 2020 a 2021

Výroční zpráva 2020 a 2021

Výroční zpráva 2020 a 2021 navazuje na předloňský článek. V duchu tohoto článku informuji, co se v letech 2020 a 2021 na těchto stránkách povedlo a co naopak nikoliv. Proč vyšla až souhrnná výroční zpráva 2020 a 2021 a loni žádná taková zpráva nikoliv? Inu…, rok 2020 byl s příchodem nemoci COVID-19 takový jiný, nečekaný. Ne, že by mě snad tato nemoc přemohla, ale dotkla se mého volného času a způsobu života. V souvislosti s tím mnoho článků vznikalo takříkajíc na poslední chvíli. Vymyslet o čem budou, dalo občas docela zabrat.

Pokračování textu Výroční zpráva 2020 a 2021