Archiv rubriky: Akce a události

Rubrika akce a události obsahuje informace o aktuálních fotografických akcích a událostech a to nejen těch, které se týkají těchto stránek.

Nejedná se o obsáhlou rubriku. Jde primárně o akce typu Setkání fotografů. Tedy akce, kde se občasně vyskytuji. Samozřejmě také akce, které pomáhají začínajícím fotografům.

Jsem si vědomý toho, že různých fotografických akcí či nějakých výletů se celoročně pořádá větší množství. Tyto stránky však necílí na všechny fotografické novinky a akce. Koneckonců odkazů na podobné události je plný internet.

Níže najdete články, které spadají pod rubriku akce a události. Nicméně se může stát, že nenajdete zrovna ty články, které hledáte. V takovém případě navštivte sekci „Vydané články“ a pokud ani zde nepochodíte, zkuste mne kontaktovat přes sekci „Kontakty“. Ideálně s pomocí e-mailu, děkuji.

Zkušenosti ze setkání fotografů

Zkušenosti ze setkání fotografů

Už jste někdy slyšeli o akci jménem Setkání fotografů? Ano, ale nikdy jste tam nebyli? Tak to se vám nejspíše budou hodit mé poslední zkušenosti ze Setkání fotografů.

Zkušenosti ze setkání fotografů

Tento mimořádný článek vám přiblíží listopadové setkání roku 2016. Najdete zde ale také rady pro letošní dubnové Setkání fotografů, které se koná 1. 4. 2017 v Praze. Takže, jdeme na to…

Pokračování textu Zkušenosti ze setkání fotografů

Setkání fotografů

Pozvánka na Setkání fotografů

Budou to bezmála čtyři roky, kdy jsem na internetu poprvé zaregistroval reklamu na nějaké setkání fotografů. „Blbost! To nemohou myslet vážně!“. Přesně to se mi v té době honilo hlavou. Mé dřívější zkušenosti s ostatními fotografy totiž byly téměř vždy stejné…

Setkání fotografů

A proč s tím přicházím teď? Protože 28.11.2015 se bude konat další ročník Setkání fotografů v Praze. V dnešním článku najdete několik informací o této akci.

Pokračování textu Setkání fotografů